Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Mecánicos y ajustadores electricistas > Elektromechanik, Elektromechanici

Ofertas de Mecánicos y ajustadores electricistas en República Checa

Elektromechanik, Elektromechanici

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení : Elektromechanici a seřizovači

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt e-mailem: mann-hummel.com" target="_blank" rel="nofollow">vladimira.koudelovamann-hummel.com.

Náplň práce:

o    Provádění elektrických oprav strojů a strojního zařízení

o    Provádění preventivních prohlídek a kontrol strojních zařízení

o    Práce na úpravách strojního zařízení

o    Spolupráce s techniky údržby při řešení technických problémů a navrhování postupů jejich řešení

Požadavky:

o    Min. vyučen v oboru Elektromechanik

o    Vyhláška č. 50 min. §5

o    Praxe v oblasti průmyslové automatizace

o    Orientace v průmyslových SW výhodou

o    Orientace v elektro-dokumentaci

o    Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost

o    Ochota a schopnost se učit nové věci

Benefity:

o    13. mzda

o    výkonnostní prémie

o    6 týdnů dovolené

o    dotované obědy a večeře v podnikové jídelně

o    penzijní připojištění

o    bezplatná zdravotně-preventivní péče

o    společenské akce - letní párty, vánoční večírek, MANN+HUMMEL den

o    další výhody a příplatky dle nadstandardního sociálního programu

o    sleva na firemní výrobky

o    každoroční příplatek za věrnost již od prvního roku

Número de puestos: 1.

Empleador: MANN + HUMMEL (CZ) v.o.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Vladimíra Koudelová. E-mail: mann-hummel.com" target="_blank" rel="nofollow">vladimira.koudelovamann-hummel.com.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: vladimira.koudelovamann-hummel.com

Identificador de la vacante:19887180755.

Ver las 430 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.