Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Mecánicos y ajustadores electricistas > Elektromechanik, Elektromechanici

ELEKTROMECHANIK, Elektromechanici. Jihočeský kraj

Oferta de trabajo de Mecánicos y ajustadores electricistas en República Checa (Jihočeský kraj)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení : Elektromechanici a seřizovači

Descripción de la oferta de trabajo:

Hlavní povinnosti:

-opravy a údržba vstřikovacích lisů, obráběcích center a montážních, robotických linek

-vyhledávání příčin závad a samostatné odstraňování problémů

-diagnostika poruch na strojích

-mechanické opravy strojních zařízení a přípravků na dílenských strojích

-údržba a opravy pneumatických a hydraulických zařízení

-preventivní a prediktivní údržba na strojních zařízení

Požadujeme:

-spolehlivost

-snaha se učit novým znalostem a dovednostem

-orientace ve výkresové a technické dokumentaci

-vyhláška 50/1978 §5 nebo 6 výhodou

Nabízíme:

- smlouvá na dobu neurčitou

- zaměstnání na hlavní pracovní poměr

- 5 týdnů dovolené

- bonusy (měsíční, půlroční)

- příplatky nad rámec ZP

- mzdový růst

- kafeterie

- posilovna zdarma

PRVNÍ KONTAKT: DOMLUVIT SI PŘEDEM SCHŮZKU PO TEL. NEBO EMAILU, NECHODIT OSOBNĚ BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 135 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 24000 mínimo y 34000 máximo (CZK mensual).

Empleador: AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Zdeňka Pincová. Tel.: +420 606 609 192. E-mail: aisin.co.cz" rel="nofollow">jobaisin.co.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 606 609 192
  • Correo electrónico: jobaisin.co.cz

Identificador de la vacante:18982920759.

Ver las 465 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.