Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Mecánicos y ajustadores electricistas > Elektromechanici Opraváři, Seřizovači Elektromotorů, Elektromechanici Elektrických Zařízení (kromě Zařízení V Dopravních Prostředcích)

Elektromechanici opraváři, seřizovači elektromotorů, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Oferta de trabajo de Mecánicos y ajustadores electricistas en Středočeský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení : Elektromechanici a seřizovači

Descripción de la oferta de trabajo:

Hledáte práci v čisté výrobě, v prima kolektivu a s jistou, stále se navyšující výplatou?

Co bude náplní Vaší práce a co se můžete nového naučit

· Údržba, montáž a demontáž strojů

· Provádění běžných a havarijních oprav

Jaké zkušenosti a dovednosti jsou zapotřebí

· Vzdělání: SOU, SPŠ

· Vyhláška č. 50/78 § 6

· Samostatnost, manuální zručnost, schopnost řešit problémy

· Schopnost pracovat ve směnném provozu

Co Vám rádi nabídneme:

· Stabilní zázemí nadnárodní společnosti

· Každoroční valorizace platu

· 5 týdnů dovolené

· Benefitní cafeterii

· Práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí

· Dotované závodní stravování

· Placené vzdělávání

· Firemní akce

· Příspěvek na dětský tábor

Región: Středočeský kraj.

Ver 388 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 27000 mínimo y 30000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Ljunghall s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Eva Krajčírová, HR Specialist. Tel.: +420 731 156 570. E-mail: ljunghall.com" rel="nofollow">eva.krajcirovaljunghall.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 731 156 570
  • Correo electrónico: eva.krajcirovaljunghall.com

Identificador de la vacante:14313990756.

Ver las 548 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.