Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Mecánicos y ajustadores electricistas > Elektromechanici - Měřiči, Elektromechanici Elektrických Zařízení (kromě Zařízení V Dopravních Prostředcích)

Elektromechanici - měřiči, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Oferta de empleo en Zlínský kraj (República Checa) de Mecánicos y ajustadores electricistas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení : Elektromechanici a seřizovači

Descripción de la oferta de trabajo:

ELEKTROMECHANICI - MĚŘIČI

Nástup možný ihned

POŽADUJEME: ÚSO elektrotechnický obor, praxe výhodou. Jeřábnický, vazačský průkaz, osvědčení zkoušky z  vyhlášky 50/1978 sb.,  §6.  Trpělivost, odpovědnost, kvalita, pečlivost, předvídavost, iniciativa, dobrý zdravotní stav.

NÁPLŇ PRÁCE:  Příprava pracovišť pro kontrolní a typové zkoušky, provádění kontrolních a typových zkoušek dle EN - ČSN a interních předpisů TES, preventivní údržba na zkušebně.

NABÍZÍME: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění

PRVNÍ KONTAKT: p. Kovaříčková telefonicky - 571 812 773, v době od 8 - 12 h. nebo e-mailem na: personalinites.cz nebo osobně od 9 - 11 hod

ov. 5.4.

Región: Zlínský kraj.

Ver 164 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 22000 (CZK mensual).

Empleador: TES VSETÍN s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ivana Kovaříčková. Tel.: +420 571 812 773. E-mail: tes.cz" rel="nofollow">personalnites.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 571 812 773
  • Correo electrónico: personalnites.cz

Identificador de la vacante:15674150752.

Ver las 564 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.