Elektroműszerész (elektroműszerész tanuló képzéssel)

Vacante de Mecánicos y ajustadores electricistas en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Erős- és gyengeáramú villamos ipari szerelők : Erősáramú berendezések szerelői : Elektroműszerészek és -szerelők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Vasútautomatika Korlátolt Felelősségű Társaság Elektroműszerész munkatársat keres szombathelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: munkaidőkeret, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.10.31 - , állásegyeztetés helye és módja: Pongráczné Németh Éva 94/452-643, karrierReemplazar por una arrobavautautomatika.hu eamilen, Pongráczné Németh Éva 94/452-643, karrierReemplazar por una arrobavautautomatika.hu eamilen. Juttatások:cafetéria, Speciális munkakörülmények:6 havi munkaidőkeret a képzést követően, Speciális követelmények:munkaköri alkalmassági vizsgálat, További információ:Pongráczné Németh Éva telefon:94/452-643, karrierReemplazar por una arrobavautautomatika.hu eamilen Szombathelyen történő 6 hónapos képzést követően OKJ-s elektronikai műszerész végzettséget lehet szerezni munkaviszony keretében. Az egész ország területésől várják a jelentkezőket, a képzés ideje alatt szállást biztosítanak.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1300 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/10/2017.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 130000.0 HUF mínimo y 300000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Vasútautomatika Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9700 Szombathely, Vasút utca 22..

Contacto: Pongráczné Németh Éva

Email: karrierReemplazar por una arrobavasutautomatika.hu

Teléfono: (94) 452-643.

Ver las 668 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.