Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Mecánicos y ajustadores electricistas > (elektro)mechanici - Montážní Technologie, Elektromechanici Elektrických Zařízení (kromě Zařízení V Dopravních Prostředcích)

(Elektro)mechanici - montážní technologie, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Ofertas de trabajo de Mecánicos y ajustadores electricistas en República Checa (Zlínský kraj)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení : Elektromechanici a seřizovači

Descripción de la oferta de trabajo:

HLEDÁME POSILY DO TÝMU ÚDRŽBY

S RŮZNÝMI MONTÁŽNÍMI TECHNOLOGIEMI

(Elektro)mechanici

Co vás čeká?

- Spolupráce na zajištění plynulého chodu výroby

- Údržba strojů a zařízení

- Seřizování a nastavování parametrů strojů a strojních linek

- Spolupráce s oddělením technologie při zavádění nové výroby

- Výpomoc při přejímce nových strojů a zařízení

Jaké znalosti a dovednosti potřebujete?

- Vyučení v oboru mechanik - seřizovač nebo příbuzném oboru

- Základní znalost práce s PC (MS Office)

Vaší výhodou bude

- Oceníme vaše zkušenosti ve výrobní společnosti / v automotive výrobě

- Vyhláška 50/1978 Sb.

- Znalost programování strojů a zařízení

- Ochota pracovat v třísměnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout?

- Dlouhodobé uplatnění v prosperující nadnárodní firmě

- Vzdělávání v oblasti technologií

- Týden dovolené nad rámec Zákoníku práce, tzn. 5 týdnů dovolené

- Poukázky Unišek+ na volnočasové aktivity v hodnotě 1.000,- Kč / kvartálně

- Věrnostní bonus 4x ročně

- Hodiny plavání a bruslení výhradně pro naše zaměstnance zdarma

- Příspěvek na firemní stravování

- Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky

V případě zájmu o pozici zašlete prosím svůj životopis nebo nás navštivte osobně.

+420-577-572-245

ttehanovacz.wocogroup.com

Región: Zlínský kraj.

Ver 161 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 21931 (CZK mensual).

Empleador: WOCO STV s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Tereza Těhanová, Personalistka. Tel.: +420 577 572 245,724 940 528. E-mail: cz.wocogroup.com" rel="nofollow">wocostvpersonalcz.wocogroup.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 577 572 245,724 940 528
  • Correo electrónico: wocostvpersonalcz.wocogroup.com

Identificador de la vacante:16071320744.

Ver las 573 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.