Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica > Strokovni Sodelavec I – Za Področje Signalno Varnostnih Naprav - M/ž

Trabajo en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica

Strokovni Sodelavec I – Za Področje Signalno Varnostnih Naprav - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas › ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Inženirji/inženirke na področjih elektrotehnologije › Inženirji/inženirke elektrotehnike.

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR ELEKTROTEHNIKE, poskusno delo 4 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40,

IZVAJANJE VZDRŽEVANJA SV NAPRAV,

- ODPRAVLJANJE OKVAR IN NAPAK NA SV NAPRAVAH, OBJEKTIH IN OPREMI,

- IZDELOVANJE TEHNIČNIH SPECIFIKACIJ SISTEMA ETCS,

- IZVAJANJE NALOG PRI INVESTICIJSKIH PROJEKTIH,

- KOORDINIRANJE IN UREJANJE SPECIFIKACIJ SISTEMSKIH ZAHTEV ZA SIGNALNOVARNOSTNE SISTEME,

- PREGLEDOVANJE IN REVIDIRANJE IZVRŠILNE TEHNIČNE DOKUMENTACIJE,

- SKRB ZA SISTEMSKO IN PROJEKTNO DOKUMENTACIJO,- IZOBRAŽEVANJE V SKLADU S PROGRAMI STROKOVNEGA USPOSABLJANJA ZA DELOVNA MESTA  OVKN TER IZVAJANJE STROKOVNEGA IZPOPOLNJEVANJA.

, Vlogo za razpisano delovno mesto oddate na naslednji povezavi: https://obrazci.sz.si/prijava-na-delovno-mesto/. Pri tem se sklicujte na številko obvestila 53/24. Podatki označeni z zvezdico (*) so obvezni. Kandidati bodo skladno s 30.členom ZDR-1 o izboru obveščeni v 8 dneh po zaključenem postopku izbire. Prednost bodo imeli kandidati z naslednjimi znanji, sposobnostmi oz. izkušnjami: - izpolnjevanje zdravstvenih pogojev v skladu z 925-P05 Sprejem in usposobitev delavcev in 925-DN 18 Postopki preverjanja duševne in telesne zmožnosti OVKN (osebe, ki opravljajo varnostno kritične naloge), - praktične izkušnje na področju preventivnega in investicijskega vzdrževanja elektro sistemov, - opravljen strokovni izpit za pooblaščenega inženirja elektro stroke na IZS, - znanje tujega jezika glede na zahteve delovnega mesta, - vozniški izpit »B« kategorije. Mesto nastopa dela: Ljubljana. Kandidat bo v skladu s predpisom 925-P 05 Sprejem in usposobitev delavcev vključen v usposabljanje za delovno mesto vzdrževalec signalnovarnostnih naprav.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1185 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 1 años.

Empleador: Slovenske železnice - Infrastruktura, družba za upravljanje in vzdrževanje železniške infrastrukture ter vodenje železniškega prometa, d.o.o., Kolodvorska ulica 11 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Contact Person: SAVŠEK POLONA
Contact Phone: 01 291 44 65
Contact Email: polona.savsekslo-zeleznice.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PF00900.

Ver las 121 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas › ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica ofertadas.