Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Profesionales de las ciencias y de la ingeniería > Elektrisüsteemide Ja Väliselektrivõrkude Projekteerija

Elektrisüsteemide ja väliselektrivõrkude projekteerija

Trabajo en Estonia de Profesionales de las ciencias y de la ingeniería

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería.

Tippspetsialistid : Loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Vajame oma meeskonda projekteerijat spetsialiseerumisega elektripaigaldise projekti erinevatele osadele:

1. Hooneautomaatika projekteerija (projekti hooneautomaatika ja tuleohutuse automaatika osa jooniste koostamine);

2. Nõrkvoolu osa projekteerija (tööülesanneteks ATS, side, valve- ja läbipääsusüsteemide, helinduse jm jooniste koostamine);

3. Väliselektrivõrkude projekteerija (s.h. elektri ja side välisvõrkude alajaamad, õhu ja kaabelliinid, tänavavalgustus, side);

4. Hoonete elektrivarustuse projekteerija (peajaotlad, magistraalvõrk)

Sealhulgas:

• kooskõlastamine võrgu valdajatega;

• suhtlemine ametkondade ja klientidega;

• oma projektiosade juhtimine ja esindamine projektis;

• osalemine nõupidamistel;

• dokumentatsiooni vormistamine.

Omalt poolt pakume: • sisukat, vastutusrikast ja põnevat tööd elektri valdkonna projekteerijate ja konsultantide meeskonnas

• paindliku tööaega

• tulemustele vastav tasu

• võimalus erialaseks enesetäienduseks

• majas on söögituba ja spordisaal, mida on mugav kasutada

Muud nõuded: • elav kliendisõbralik suhtumine

• hea meeskonnatöö oskus, täpsus ja suutmine töötada iseseisvalt ning täita ka rutiinsemaid ülesandeid

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: osaühing Eldeco Inseneribüroo.

Instrucciones para solicitar:

CV-de edastsmine: eldecoeldeco.ee

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • kaaskiri
  • CV

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: eldecoeldeco.ee

Identificador de la vacante:1446891.

Ver las 48 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería ofertadas.