Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología > Elektrik

Elektrik. Estonia

Búsqueda de Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología en Estonia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología.

Traducción de la profesión: Oskus- ja käsitöölised › Elektri- ja elektroonikatööstuse töölised.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Erinevate hooldus- ja remonttööd teostamine

Elektrisüsteemide töö tõrgeteta tagamine elektripaigaldistes

Elektrialaste rikete lahendamine, täiendustööde teostamine/korraldamine

Omalt poolt pakume: Motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd

Töötada ühtehoidvas toetavas meeskonnas

Võimalust teha mitmekülgset, vastutusrikast ja liikuvat tööd

Kindlat ja stabiilset tööd järjepidevalt arenevas ettevõttes

Head töökeskkonda arendatavas seadmepargis

Palju väga häid ettevõttesiseseid soodustusi (Viimsi SPA, Viimsi Kino, Ilu- ja Tervisekeskus, Atlantis H2O Aquapark, Grand Rose SPA, Meresuu SPA)

Muud nõuded: Sobid ametikohale kui:

Sul on erialased teadmised elektriku B pädevustunnistuse ulatuses

Sul on vähemalt 3 aastane töökogemus

Sul on hea arusaamine tehnosüsteemidest, tehniline taip ja analüüsivõime

Sa oled täpne, korrektne ja hea pingetaluvusega

Julged teha tähelepanekuid ning ettepanekuid tehnoseadmete

efektiivsuse tõstmiseks.

Kasuks tulevad teadmised mehhatroonika ja automaatika vallas

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 3 años.

Empleador: OÜ SPA Tours (http://www.spatallinn.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks kandideeri kas läbi Töötukassa, CV Keskuse või saada e-kiri aadressile personalspatallinn.ee

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37256659038
  • Correo electrónico: reet.somerspatallinn.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Julio de 2021, y con identificador de la vacante:1456051.

Ver las 41 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología ofertadas.