Europeos.es : Inicio > Empleo en Letonia > Instaladores de material aislante y de insonorización > ēku Siltinātājs

ĒKU SILTINĀTĀJS. Letonia

Trabajo en Letonia de Instaladores de material aislante y de insonorización

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Instaladores de material aislante y de insonorización.

Traducción de la profesión: Kvalificēti strādnieki un amatnieki › Būvniecības un radniecīgo profesiju strādnieki, izņemot elektriķus › Apdares būvdarbu un radniecīgo profesiju strādnieki › Izolētāji.

Descripción de la oferta de trabajo:

Mūsu uzņēmums (SIA “SB76”, vienotais reģistrācijas Nr.: 40203444200), kas strauji aug un specializējas māju fasāžu siltināšanā un energoefektivitātes paaugstināšanā, meklē pieredzējušus un motivētus Ēku SILTINĀTĀJUS, kuri kopā ar mums vēlas strādāt un attīstīties.

Prasības:

Augsta atbildības sajūta: Darbs prasa lielu precizitāti un rūpību. Mums ir nepieciešams darbinieks, kurš pievērš uzmanību detaļām un pilda uzdevumus kvalitatīvi un savlaicīgi.

Spēja strādāt komandā: Mūsu uzņēmums uzsver komandas darbu, jo tikai kopā mēs varam sasniegt vislabākos rezultātus. Jums jābūt spējīgam efektīvi sadarboties ar citiem speciālistiem un ievērot kopējos mērķus.

Piedāvājam:

Konkurētspējīgu atalgojumu, kas atkarīgs no jūsu pieredzes un iemaņām.

Mūsdienu darba apstākļus un labi aprīkotu darba vietu.

Apmācību un iespējas attīstīties karjeras izaugsmes ceļā.

Darbu pie dažādiem un interesantiem objektiem, kas veicina vides ilgtspējību un energoefektivitātes paaugstināšanu.

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 10.

Empleador: SIA "SB76".

Forma de contacto:

  • Dirección: Salnas iela 21 - 215, Rīga, LV-1021
  • Teléfono: +371 +37127700447
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: vienosanasgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:240126-104.

Ver las 24 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Instaladores de material aislante y de insonorización ofertadas.