Contrato en Kozep-Dunantul (Hungría) de Peones de la industria manufacturera

Egyszerű Ipari Foglalkozású (betanított Pék)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő ipari foglalkozások : Máshová nem sorolható képesítést nem igénylő ipari foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) SHALAMO KFT Egyszerű ipari foglalkozású munkatársat keres várpalotai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó éjszakai műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.26 - 2019.08.25, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8100 Várpalota, Szent István út 15-17., Telefonon, vagy önéletrajz küldésével e-mail címre.. Juttatások:Munkaruha és védőfelszerelés biztosítása, Speciális munkakörülmények:Zárt, lisztporos, meleg munkahely. Rendszeres korai munkakezdés. Figyelmet, koncentrációt igénylő munka., Speciális követelmények:Balkáni eredetű termékek gyártása. Probléma megoldás, kreativitás. Manuális és matematikai képesség.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 583 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 26/07/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 161000.0 HUF mínimo y 170000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: SHALAMO KFT.

Dirección: 8100 Várpalota, Szent István út 15-17..

Contacto: Valc Klára

Email: kft.shalamoReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (30) 8671655.

Ver las 863 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.