Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Hungría > Peones de la industria manufacturera > Egyszerű Ipari Foglalkozású (sorkiszolgáló)

Egyszerű ipari foglalkozású (Sorkiszolgáló). Eszak-Magyarorszag

Oferta de Peones de la industria manufacturera en Hungría (Eszak-Magyarorszag)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő ipari foglalkozások : Máshová nem sorolható képesítést nem igénylő ipari foglalkozásúak

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) HUNGARY ENBI KFT Egyszerű ipari foglalkozású munkatársat keres rétsági munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét öt munkanapján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.06.18 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 2651 Rétság, Ipari park 6, Telefonon 30/185-0911 vagy e-mailben önéletrajz küldése (m.zsedenyienbigroup.com).

Juttatások:Béren kívüli juttatás, műszakpótlék, utazási költségtérítés, Speciális követelmények:Targoncavezetői engedély szükséges., További információ:Targoncavezetői engedély szükséges! Feladatok: - Termeléshez szükséges alapanyagok méretre történő vágása és felkészítése a sori operátornak a termelési dokumentáció alapján - Bejövő alapanyagok bevételezése, megfelelő tárhelyre való helyezése - Kiszállítandó termékek összekészítése, rakodása - Raktári és termelési rend fenntartása

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Magyarország.

Ver 168 ofertas de trabajo en "Eszak-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 160000.0 HUF mínimo y 190000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: HUNGARY ENBI KFT.

Dirección: 2651 Rétság, Ipari park 6.

Contacto: Zsédenyi Magdolna

Email: m.zsedenyienbigroup.com

Teléfono: (30) 185-0911.

Ver las 1,033 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.