Vacante de Peones de la industria manufacturera en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Egyszerű Ipari Foglalkozású (betanított Munkás)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő ipari foglalkozások : Máshová nem sorolható képesítést nem igénylő ipari foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) NTK Ipari-Elektronikai és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság Egyszerű ipari foglalkozású munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni a karrierReemplazar por una arrobantk-kft.hu e-mail címen lehet.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Kábelszerelő (a tevékenység feltüntetésével);Kábelgyártó, ;További információ:Ntk Ipari Elektronikai és Kereskedelmi Kft. keres segédmunkásokat. Munkavégzés helye: Győr. Jelentkezni a karrierReemplazar por una arrobantk-kft.hu e-mail címen lehet.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1300 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: NTK Ipari-Elektronikai és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9030 Győr, Gesztenyefa utca 4..

Contacto: Tóth Gyula

Email: karrierReemplazar por una arrobantk-kft.hu

Teléfono: ().

Ver las 1,044 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.