Egyszerű ipari foglalkozású. Del-Dunantul. Hungría

Oferta de trabajo de Peones de la industria manufacturera en Hungría (Del-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő ipari foglalkozások : Máshová nem sorolható képesítést nem igénylő ipari foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Mizsei Termelő és Kereskedelmi Kft. Egyszerű ipari foglalkozású munkatársat keres szekszárdi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 7100 Szekszárd, Keselyűsi út 20., Személyesen, emailben, telefonon. További információ:A munkáltató segédmunkás munkakörben várja a jelentkezőket személyesen, a 7100 Szekszárd, Keselyűsi út 20 címen, e-mailben: mizsei-profilReemplazar por una arrobat-online.hu, telefonon: Hadházi Ferenc 30/408-1000. A munkarend két műszak, (délelőtt, délután)

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 382 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 127500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Mizsei Termelő és Kereskedelmi Kft..

Dirección: 7100 Szekszárd, Keselyűsi út 20..

Contacto: Hadházi Ferenc

Email: mizsei-profilReemplazar por una arrobat-online.hu

Teléfono: (30) 408-1000.

Ver las 1,052 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.