Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Hungría > Peones forestales > Egyszerű Erdészeti, Vadászati és Halászati Foglalkozású (halászati őr)

Egyszerű erdészeti, vadászati és halászati foglalkozású (Halászati őr)

Empleos de Peones forestales en Kozep-Magyarorszag (Hungría)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones forestales.

Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő mezőgazdasági, erdészeti és halászati foglalkozások : Képesítést nem igénylő mezőgazdasági, erdészeti és halászati foglalkozások : Képesítést nem igénylő erdészeti foglalkozásúak

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) RÁCKEVEI DUNAÁGI HORGÁSZ SZÖVETSÉG Egyszerű erdészeti, vadászati és halászati foglalkozású munkatársat keres ráckevei munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.07.01 - 2028.07.01, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 2300 Ráckeve, KOSSUTH L út 94., Tóth István 30/200-5207 , Részletes kézzel írott Önéletrajz- szakképzettséget, iskolai végzettséget igazoló papírok..

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Nem ismert, ;Speciális követelmények:Halászati Őri vizsga, büntetlen előélet, Orvosi alkalmassági, Jó kommunikációs kézség, határozott és pontos munkavégzés, További információ:Előny : rendészeti rendvédelmi tapasztalat, horgász szervezeti tagság, kishajó vezetői jogosítvány, RSD és mellékvizenek ismerete, halászati szakmai képzettség lés gyakorlat, vadászvizsga megléte, középiskolai vagy felsőfokú iskolai végzettség, C+ kat. jogosítvány, GKI kártya Kizáró ok.

Ha korábban horgászati-halászati-vadászati természetvédelmi eljárásban elmarasztaló határozat született ellne.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 291 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 200000.0 HUF mínimo y 250000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: RÁCKEVEI DUNAÁGI HORGÁSZ SZÖVETSÉG.

Dirección: 2300 Ráckeve, KOSSUTH L út 94..

Contacto: TÓTH ISTVÁN

Teléfono: (30) 200-5207.

Ver las 21 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones forestales ofertadas.