Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Hungría > Ensambladores > Egyéb Termék-összeszerelő

Egyéb termék-összeszerelő. Kozep-Magyarorszag. Hungría

Búsqueda de Ensambladores en Kozep-Magyarorszag (Hungría)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes.

Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Összeszerelők : Összeszerelők : Máshová nem sorolható összeszerelők

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) ProLicht Hungary Kft.

Egyéb termék-összeszerelő munkatársat keres budapest 09. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.05.28 - 2040.05.28, állásegyeztetés helye és módja: 1097 Budapest, Gyáli út 33..

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:FAM szerelő, ;További információ:A Prolicht Hungary Kft. keres budapesti (IX.kerület) telephelyére teljes állásban, hosszú távra szerelő munkatársat.

Elvárások: - Jó kézügyesség - Megbízhatóság - Munkájára való igényesség Amit kínálunk: - Stabil német háttér - Rendezett munkakörülmények - Teljesen bejelentett fizetés - Jó munkahelyi légkör.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az office.budapestprolicht.com e-mail címre, vagy érdeklődjön a 061/280-2062-es telefonszámon!

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 279 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 24/05/2018.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 200000.0 HUF mínimo y 250000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: ProLicht Hungary Kft..

Dirección: 1097 Budapest 09. ker., Gyáli út 33..

Contacto: Pach Ferenc

Ver las 194 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.