Europeos.es : Inicio > Trabajo en Hungría > Otro personal de limpieza > Egyéb Takarító és Kisegítő

Egyéb takarító és kisegítő. Kozep-Dunantul. Hungría

Empleos de Otro personal de limpieza en Kozep-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza.

Egyszerű foglalkozások : Takarítók és kisegítők : Jármű-, ablak- és egyéb kézi takarítók, mosodai munkások : Egyéb takarító foglalkozásúak

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) BB Human Group Kft.

Egyéb takarító és kisegítő munkatársat keres székesfehérvári munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.06.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Boda krisztina 06-30/322-7634 vagy infogyorsvasalas.hu.

További információ:Fehérvári üzletbe keresnek kisegítő személyzetet.

Elsősorban vasalással foglalkoznak, textiltisztítás, szőnyegtisztítás felvevőhelyként működnek(oldalunk: gyorsvasalas.hu) Ezen kívül takarítással foglalkoznak szerződéses partnereknél, illetve magánházaknál.

Nagyon fontos, hogy az új munkavállaló megbízható, jó megjelenésű, pipere takarításban jártas legyen, és/vagy vállalja a vasalást.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 290 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/05/2018.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 20.

Salario: mínimo 138500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: BB Human Group Kft..

Dirección: 8000 Székesfehérvár, Gyümölcs utca 2. 1. 1. 1-2..

Contacto: Boda Krisztina

Ver las 89 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza ofertadas.