Egyéb szakképzett oktató, nevelő (tanító/tanár)

Contrato en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Profesionales de la enseñanza

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Oktatási foglalkozások : Egyéb oktatási foglalkozások : Máshová nem sorolható oktatási foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Vas Megyei Gyermekvédelmi Központ, Ált.Iskola és Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat Egyéb szakképzett oktató, nevelő munkatársat keres ikervári munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.04 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: , Jelentkezni lehet Komondi Péter intézményvezezetőnél telefonon munkaidőben : 06/30/680-56-74. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Tanító;Pedagógia szakos középiskolai tanár;Pedagógia szakos általános iskolai tanár, ;További információ:Az ikervári gyermekotthon tanító vagy tanár végzettséggel keres az otthon belső iskolájába munkatársat keres határozatlan időre.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1069 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 03/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Vas Megyei Gyermekvédelmi Központ, Ált.Iskola és Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat.

Dirección: 9700 Szombathely, Vörösmarty út 11..

Contacto: Komondi Péter

Email: ikervariotthonReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (30) 680-56-74.

Ver las 285 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.