Egyéb számviteli foglalkozású. Eszak-Magyarorszag

Vacante de Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes en Hungría (Eszak-Magyarorszag)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes.
Irodai foglalkozások : Egyéb irodai kisegítő foglalkozások : Egyéb irodai kisegítő foglalkozások : Máshová nem sorolható egyéb irodai kisegítő foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) 31. SZ. VILLANYSZERELŐ KFT. Egyéb számviteli foglalkozású munkatársat keres tiszaújvárosi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 3580 Tiszaújváros, Ipari Park nincs 599/44.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Számviteli ügyintéző (a szak megjelölésével), ;Juttatások:Cafetéria, Speciális követelmények:Pénzügyi- számviteli ismeretek. Word, excel telejes körű ismerete. Gépírás.

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Magyarország.

Ver 380 ofertas de trabajo en "Eszak-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 250000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: 31. SZ. VILLANYSZERELŐ KFT..

Dirección: 3580 Tiszaújváros, Ipari Park nincs 599/44..

Contacto: Pusztai Edina

Email: vill31Reemplazar por una arrobaenternet.hu

Teléfono: (30) 4587540.

Ver las 119 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes ofertadas.