Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Hungría > Impresores > Egyéb Nyomdaipari Foglalkozások (gépkezelő)

Egyéb nyomdaipari foglalkozások (Gépkezelő). Nyugat-Dunantul

Trabajos en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Impresores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Oficiales y operarios de las artes gráficas : Impresores.

Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Kézműipari és nyomdaipari foglalkozások : Nyomdaipari foglalkozások : Nyomdászok

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) ELANDERS HUNGARY KFT.

Egyéb nyomdaipari foglalkozások munkatársat keres zalalövői munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét öt munkanapján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.05.31 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni írásban lehet önéletrajzzal e-mailben az allaselanders.com címen, vagy postai úton a cég 8999 Zalalövő, Újmajor út 2. címén.

További információ:Elanders Hungary Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező nyomdaipari cég GÉPKEZELŐI munkakörbe, TÖBB MŰSZAKOS munkarendbe keres munkatársakat zalalövői gyáregységébe.

A cég ajánlata: - Min. nettó 18.000 Ft cafeteria - 60% műszakpótlék 18-06 óra között - 100% túlóralapon felül szombati túlóráért +100%, vasárnapi túlóráért +150% - Jubileumi pénzjutalom a céghez több éve lojális munkatársaknak - Dolgozói ajánlási rendszer - Cég hatékonyságát növelő ötleteket pénzzel jutalmazzuk - Céges buszjárat - Az új munkavállalókat saját állományba vesszük fel, - Határozatlan idejű jogviszony, stabil, hosszútávú munkalehetőség Elvárások: - 8 általános iskolai végzettség - Műszaki érzék, önállóság, megbízhatóság, precizitás A munkavégzés során az új munkatárs feladata a kötészeti, hajtogató gépkezeléssel kapcsolatos munkafolyamatok elvégzése lesz.

Jelentkezni írásban lehet önéletrajzzal: e-mailben: allaselanders.com vagy postai úton: 8999 Zalalövő, Újmajor út 2. címre küldve.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 446 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/05/2018.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: ELANDERS HUNGARY KFT..

Dirección: 8999 Zalalövő, Újmajor út 2..

Contacto: .

Teléfono: (.) ..

Ver las 47 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Oficiales y operarios de las artes gráficas : Impresores ofertadas.