Egyéb nyomdaipari foglalkozások (Kötészeti betanított munkás)

Oferta de trabajo en Hungría (Kozep-Dunantul) de Impresores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Oficiales y operarios de las artes gráficas : Impresores.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Kézműipari és nyomdaipari foglalkozások : Nyomdaipari foglalkozások : Nyomdászok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) AKADÉMIAI NYOMDA KFT. Egyéb nyomdaipari foglalkozások munkatársat keres martonvásári munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.09 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 2462 Martonvásár, Ady E út 24., Telefonos egyeztetést követően személyesen. Nagy Miklós: 06-30-280-9727; 2462 Martonvásár, Ady Endre u. 24.. Speciális munkakörülmények:Igény szerint két műszak., Speciális követelmények:B kategóriás jogosítvány előnyt jelent.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 665 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 03/01/2018.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 138000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: AKADÉMIAI NYOMDA KFT..

Dirección: 2462 Martonvásár, Ady E út 24..

Contacto: Nagy Miklós

Teléfono: (30) 280-9727.

Ver las 78 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Oficiales y operarios de las artes gráficas : Impresores ofertadas.