Egyéb magasan képzett ügyintéző (MUNKAERŐ-PIACI TANÁCSADÓ)

Trabajar en Hungría (Del-Alfold) de Profesionales en derecho

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Jogi, szociális és kulturális foglalkozások : Jogi foglalkozások : Máshová nem sorolható jogi foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság Egyéb magasan képzett ügyintéző munkatársat keres kecskeméti munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.15 - 2018.12.31, állásegyeztetés helye és módja: Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályán Sigulinszki Annánál., Telefonon 76/795-671 telefonszámon és a sigulinszki.annaReemplazar por una arrobabacs.gov.hu email-címen.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Gyógypedagógiai tanár;Szociálpolitikus;Szociális munkás szakos előadó;Személyügyi szervező;Okleveles pszichológus;Munkavállalási tanácsadó;Szociálpedagógus;Munkaerőpiaci menedzser;Mentálhigiénés asszisztens, ;Juttatások:Cafeteria, a havi munkábajárás költségének költségtérítése.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1183 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 250000.0 HUF mínimo y 350000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 1036 Budapest 03. ker., Lajos utca 80..

Contacto: Hadadi Éva Edit

Ver las 173 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.