Vacante de Profesionales en derecho en Del-Dunantul (Hungría)

Egyéb Magasan Képzett ügyintéző (projektvezető)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Jogi, szociális és kulturális foglalkozások : Jogi foglalkozások : Máshová nem sorolható jogi foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) MV NetSystems Korlátolt Felelősségű Társaság Egyéb magasan képzett ügyintéző munkatársat keres pécsi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.02 - , állásegyeztetés helye és módja: fényképes önéletrajzzal az allasReemplazar por una arrobamvnetsystems.hu e-mail címre. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Informatikus (a tevékenység megjelölésével);Informatikai műszerész, ;Juttatások:munkabér és cafetéria, Speciális munkakörülmények:Kivitelezési munkák elvégzése, irányítása, dokumentáció készítése a telepítés menetéről, állapotáról. A kivitelezéssel kapcsolatos egyeztetések stb. Műszaki szupport biztosítása, szakmai képzéseken való részvétel., Speciális követelmények:Gyengeáramú rendszerek, megfigyelő rendszerek telepitésében szerzett tapasztalat. Gyengeáramú, vagy vagyonvédelmi műszerész végzettség. Informatikai szakképzettség és jártasság. "B" kat. jogosítvány.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 382 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 175000.0 HUF mínimo y 200000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: MV NetSystems Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 7622 Pécs, Nyírfa utca 24.6.

Contacto: Peterácz Linda

Teléfono: (.) ..

Ver las 171 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.