Egyéb magasan képzett ügyintéző (szabálysértési ügyintéző)

Búsqueda en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Profesionales en derecho

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Jogi, szociális és kulturális foglalkozások : Jogi foglalkozások : Máshová nem sorolható jogi foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) VAS MEGYEI RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG Egyéb magasan képzett ügyintéző munkatársat keres szombathelyi munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.09.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: Szilvágyi Ritánál telefonon: 94/521-186 vagy e-mailben a szilvagyirReemplazar por una arrobavas.police.hu címre küldendő önéletrajzzal, telefonon, e-mailben. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Igazgatásszervező;Jogász, ;Speciális követelmények:jogász vagy államigazgatási diploma, főiskolai szintű igazgatásszervező szakképzettség

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1070 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: VAS MEGYEI RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG.

Dirección: 9700 Szombathely, Petőfi Sándor út 1/C..

Contacto: Szilvágyi Rita

Email: szilvagyirReemplazar por una arrobavas.police.hu

Teléfono: (94) 521-186.

Ver las 127 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.