Demanda en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Profesionales en derecho

Egyéb Magasan Képzett ügyintéző (tudományos Segédmunkatárs)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Jogi, szociális és kulturális foglalkozások : Jogi foglalkozások : Máshová nem sorolható jogi foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Pannon Egyetem Egyéb magasan képzett ügyintéző munkatársat keres zalaegerszegi munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.10.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Postai úton, a pályázatnak a Pannon Egyetem címére történő megküldésével (8200 Veszprém, Egyetem utca 10. Munkaügyi Főosztály ). Kérjük a borítékon feltüntetni az azonosító számot: 0949 és a munkakört: tudományos segédmunkatársi., Személyesen: Balla Judit (Munkaügyi Főosztály), Veszprém megye, 8200 Veszprém, Egyetem utca 10. B-épület Földszint délelőtt 8.00 - 11.45 óra között. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Villamosmérnök;Gépészmérnök, ;További információ:Pályázati feltételek: - Egyetemi végzettség - Szakirányú egyetemi végzettség és megkezdett doktori tanulmányok (megszerzett PhD fokozat előnyt jelent), legalább három éves kutatási gyakorlattal, legalább egy világnyelvből államilag elismert középfokú, komplex nyelvvizsgával. A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: kutatásokban való jártasság, ipari tapasztalat, felelősségérzet, produktivitás, elkötelezettség. A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: - pályázat (tervek, elképzelések), részletes szakmai önéletrajz (aláírt), - formanyomtatványok - Bizalmas személyi adatlap, Összefoglaló pályázati adatlap, Nyilatkozat (a www.uni-pannon.hu honlap Álláspályázatok menüpontjából letölthetők), - publikációs lista, - kísérőlevél (Rektor Úrnak címezve, hivatkozva a pályázati kiírás megjelenési helyére, idejére), - 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (büntetlen előélet, továbbá annak igazolása, hogy a pályázó nem áll a munkakörének megfelelő, vagy a munkakörének részét képező foglalkozástól eltiltás hatálya alatt). Amennyiben nem érkezik meg a pályázat beadási határidejéig, kérik az ajánlott feladóvevény vagy elektronikus visszaigazolás másolatát csatolni. - igazolás(ok) a legalább 3 éves kutatási gyakorlatról, - egyetemi végzettséget, tudományos fokozatot, nyelvtudást, továbbá egyéb végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány További Információ elérhető a kozigallas.gov.hu oldalon.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1070 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Pannon Egyetem.

Dirección: 8200 Veszprém, Egyetem út 10..

Contacto: .

Teléfono: (.) ..

Ver las 127 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.