Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Hungría > Profesionales en derecho > Egyéb Magasan Képzett ügyintéző (főelőadó-analitikus Könyvelő)

Egyéb magasan képzett ügyintéző (Főelőadó-analitikus könyvelő)

Contrato de Profesionales en derecho en Del-Alfold (Hungría)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Jogi, szociális és kulturális foglalkozások : Jogi foglalkozások : Máshová nem sorolható jogi foglalkozásúak

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) Békés Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság Egyéb magasan képzett ügyintéző munkatársat keres békéscsabai munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.04.01 - , állásegyeztetés helye és módja: A foglalkoztató főelőadó, analitikus könyvelő munkakörben várja a munkavállalók jelentkezését.

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajz megküldésével lehet a bekes.humanReemplazar por una arrobakatved.gov.hu címen..

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Számviteli ügyintéző (a szak megjelölésével);Pénzügyi ügyintéző (a szak megjelölésével);Közgazdász (főiskolai) gazdálkodási szakon, ;További információ:A foglalkoztató főelőadó, analitikus könyvelő munkakörben várja a munkavállalók jelentkezését.

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajz megküldésével lehet a bekes.humanReemplazar por una arrobakatved.gov.hu címen.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1274 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 27/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 220000.0 HUF mínimo y 240000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Békés Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.

Dirección: 5600 Békéscsaba, Kazinczy utca 9..

Email: bekes.humanReemplazar por una arrobakatved.hu

Teléfono: ().

Ver las 147 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.