Europeos.es : Inicio > Trabajo en Hungría > Profesionales en derecho > Egyéb Magasan Képzett ügyintéző (pályatanácsadó)

Egyéb magasan képzett ügyintéző (Pályatanácsadó)

Búsqueda de Profesionales en derecho en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Jogi, szociális és kulturális foglalkozások : Jogi foglalkozások : Máshová nem sorolható jogi foglalkozásúak

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) Szt.

Cirill és Method Alapítvány Egyéb magasan képzett ügyintéző munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.02.28 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz megküldésével a maracsko.kittiReemplazar por una arrobagyor.gov.hu e-mail címen..

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Szociális munkás szakos előadó;Okleveles pszichológus;Szociálpedagógus;Mentálhigiénés asszisztens, ;További információ:Szt.

Cirill és Method Alapítvány keres 1 fő pályatanácsadót.

A munkakör azonnal betölthető.

Diploma feltétel, abszolutórium nem elegendő! Elvárás: munkavállalási tanácsadó/szociálpedagógiai/szociális munkás/munka-és pályatanácsadó/felsőoktatási diáktanácsadó (posztgraduális)/tanulási és pályatanácsadó pedagógus/felsőfokú mentálhigiénés/pályaorientációs tanár/pszichológus/tanácsadó szakpszichológus/munka- és szervezetpszichológiai szakpszichológus/szociális menedzser/szociológus/szociális szervező/jogász/adragógus/zemélyügyi szervező/szociálpolitikus/gyógypedagógus/bármilyen szakos tanár/igazgatásszervező végzettség.

A pályatanácsadás célja, az azt igénybe vevő személy pályaválasztásának, pályamódosításának elősegítése, és számára érdeklődésének, képességének, személyiségének és a munkaerőpiaci igényeknek megfelelő pályaterv kialakítása.

Teljes munkaidős állás.

Munkarend: hivatalai H-CS 07:30-16:00, P 07:30-13:30-ig.

Munkavégzés helye: 9024 Győr, Bartók Béla u.

2.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz megküldésével a maracsko.kittiReemplazar por una arrobagyor.gov.hu e-mail címen.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 961 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 27/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Szt. Cirill és Method Alapítvány.

Dirección: 9025 Győr, Kossuth L. utca 63..

Contacto: Szent cirill és Method Alapítvány

Email: maracsko.kittiReemplazar por una arrobagyor.gov.hu

Teléfono: ().

Ver las 147 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.