Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású (MIG: Fenyvesi Szilvia)

Ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales en Hungría (Eszak-Alfold)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes.
Egyszerű foglalkozások : Hulladékgazdálkodók és egyéb képesítést nem igénylő foglalkozások : Egyéb egyszerű foglalkozások : Máshová nem sorolható képesítést nem igénylő foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Jap Team Kft. Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású munkatársat keres nyíregyházai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.04 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 4400 Nyíregyháza, Tulipán utca 6.. Speciális követelmények:Személygépjármű alkatrészei alap ismeret, autószerelésben jártasság

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Alföld.

Ver 583 ofertas de trabajo en "Eszak-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 03/08/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 120000.0 HUF mínimo y 150000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Jap Team Kft..

Dirección: 4400 Nyíregyháza, Tulipán utca 6..

Contacto: Gaál Endre

Email: japteamReemplazar por una arrobafreemail.hu

Teléfono: (20) 9754-070.

Ver las 284 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes ofertadas.