Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Hungría > Operadores de máquinas y de instalaciones fijas > Egyéb, Máshova Nem Sorolható, Helyhez Kötött Gép Kezelője (gabonatároló Telephelyi Munkatárs)

Egyéb, máshova nem sorolható, helyhez kötött gép kezelője (gabonatároló telephelyi munkatárs)

Vacante en Kozep-Dunantul (Hungría) de Operadores de máquinas y de instalaciones fijas

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes.

Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Egyéb, helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Máshová nem sorolható helyhez kötött berendezések és gépek kezelői

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) Axereal Hungary Korlátolt Felelősségű Társaság Egyéb, máshova nem sorolható, helyhez kötött gép kezelője munkatársat keres kápolnásnyéki munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: munkaidőkeret, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.06.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál, A pályázatokat a telep.axerealgmail.com e-mail címre várjuk.

Telefonszám, amelyen érdeklődni lehet: 06-30-313-8673.

További információ:A munkavégzés váltásban az Axereal agárdi és kápolnásnyéki telephelyén történik.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 306 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/05/2018.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 173400.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Axereal Hungary Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 1123 Budapest 12. ker., Nagyenyed utca 8-14. I..

Contacto: Váczi Annamára

Email: annamaria.vacziaxereal.hu

Teléfono: (30) 234-8384.

Ver las 226 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.