Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Hungría > Operadores de máquinas y de instalaciones fijas > Egyéb, Máshova Nem Sorolható, Helyhez Kötött Gép Kezelője (szegezőgép Kezelő)

Egyéb, máshova nem sorolható, helyhez kötött gép kezelője (SZEGEZŐGÉP KEZELŐ)

Contrato de Operadores de máquinas y de instalaciones fijas en Hungría (Eszak-Magyarorszag)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes.

Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Egyéb, helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Máshová nem sorolható helyhez kötött berendezések és gépek kezelői

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) Ani-Pall Gyártó, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Egyéb, máshova nem sorolható, helyhez kötött gép kezelője munkatársat keres rétsági munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.06.18 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 2651 Rétság, Rákóczi út 2, Jelentkezni lehet telefonon (35/200-967) Ill. személyesen a telephelyen (8:00-16:00 óra között ).

További információ:Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00-16:00 óra között NŐI munkaerő jelentkezését is várják!

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Magyarország.

Ver 194 ofertas de trabajo en "Eszak-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/05/2018.

Nº de vacantes: 8.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 160000.0 HUF mínimo y 170000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Ani-Pall Gyártó, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2651 Rétság, Rákóczi út 2.

Contacto: Matusné R. Melinda

Email: anipallkftgmail.com

Teléfono: (35) 200-967.

Ver las 227 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.