Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Hungría > Ocupaciones elementales > Egyéb, Máshova Nem Sorolható Egyszerű Szolgáltatási és Szállítási Foglalkozású ((minőség Ellenőr))

Trabajos de Ocupaciones elementales en Hungría (Eszak-Alfold)

Egyéb, Máshova Nem Sorolható Egyszerű Szolgáltatási és Szállítási Foglalkozású ((minőség Ellenőr))

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes.

Egyszerű foglalkozások : Hulladékgazdálkodók és egyéb képesítést nem igénylő foglalkozások : Egyéb egyszerű foglalkozások : Máshová nem sorolható képesítést nem igénylő foglalkozásúak

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) GAMAX Informatikai és Munkaerő-kölcsönző Kft.

Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású munkatársat keres polgári munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét öt munkanapján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.06.04 - , állásegyeztetés helye és módja: Telefonon: 06/30/844 9109 e-mail-ben önéletrajzzal: szecsy.istvangamax.hu, Előzetesen telefonon egyeztetve.

Juttatások:Cafeteria, munkába járás támogatása, Speciális követelmények:Minőségellenőri tapasztalat előny jelent

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Alföld.

Ver 199 ofertas de trabajo en "Eszak-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/05/2018.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 175000.0 HUF mínimo y 200000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: GAMAX Informatikai és Munkaerő-kölcsönző Kft..

Dirección: 1114 Budapest 11. ker., BARTÓK BÉLA út 15. C.

Contacto: Dr. Szécsy István

Teléfono: (06) 30-844 9109.

Ver las 378 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes ofertadas.