Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Hungría > Operadores de máquinas y de instalaciones fijas > Egyéb, Máshova Nem Sorolható Feldolgozóipari Gép Kezelője (technikai Operátor (keverő))

Egyéb, máshova nem sorolható feldolgozóipari gép kezelője (TECHNIKAI OPERÁTOR (KEVERŐ))

Trabajo en Hungría (Del-Alfold) de Operadores de máquinas y de instalaciones fijas

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes.

Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Egyéb, helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Máshová nem sorolható helyhez kötött berendezések és gépek kezelői

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) UNILEVER MAGYARORSZÁG KFT Egyéb, máshova nem sorolható feldolgozóipari gép kezelője munkatársat keres röszkei munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét minden napján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.06.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet önéletrajz küldésével Daka Zsuzsanna HR és Szolgáltatási vezetőnél a zsuzsanna.dakaunilever.com e-mail címen..

Juttatások:cafeteria, utiköltség térítés, műszakpótlék, mozgóbér, Speciális munkakörülmények:A gyár egész területén tilos a dohányzás! Elsősorban nem dohányzó álláskeresők jelentkezését várják.

3 műszakos munkarend, éves munkaidőkeretben, Speciális követelmények:alap- vagy középfokú végzettség, élelmiszeriparban szerzett tapasztalat vagy szakképzettség.

Előny: számítógépes ismeret, gyalogkíséretű targonca, vezetőüléses (elektromos), egyéb emelőszerkezetek (körülkerített emelő v. lift) és futómacska vizsga.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 484 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 214000.0 HUF mínimo y 230500.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: UNILEVER MAGYARORSZÁG KFT.

Dirección: 6758 Röszke, Felszabadulás utca 110..

Contacto: Daka Zsuzsanna

Ver las 225 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.