Empleo en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Agentes de servicios comerciales

Egyéb, Máshova Nem Sorolható üzleti Jellegű Szolgáltatás ügyintézője (ügyfélkiszolgáló Digitális Nyomdába )

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Üzleti szolgáltatásokat nyújtók : Máshová nem sorolható üzleti szolgáltatásokat nyújtók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) KOZMA ZSUZSANNA Egyéb, máshova nem sorolható üzleti jellegű szolgáltatás ügyintézője munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.05 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet fizetési igénnyel ellátott önéletrajz megküldésével a kozmazsuzsa25Reemplazar por una arrobagmail.com e-mail címen. . Speciális munkakörülmények:Hétfőtől péntekig napi 8 óra. - Minden héten szombat 9-12 óráig, További információ:Kozma Zsuzsanna egyéni vállalkozó keres azonnali kezdéssel 1 fő ügyfélkiszolgáló munkatársat digitális nyomdába. Elvárás: érettségi, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel), jó kommunikációs készség, kedves kiszolgálás, pontosság, precizitás, önálló munkavégzés, munkabírás, eladói vagy ügyfél-kiszolgálási tapasztalat, alapfokú angol nyelvtudás. Teljes munkaidős állás állandó délelőtti műszakban, napi munkaidő kezdete: 09:00 óra. Munkavégzés helye: Győr, Hédervári u. 8. (Egyetemi Fénymásolda). Amit kínálnak: stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség, modern munkakörnyezet, jó csapat. Bérezés megegyezés szerint. Jelentkezni lehet fizetési igénnyel ellátott önéletrajz megküldésével a kozmazsuzsa25Reemplazar por una arrobagmail.com e-mail címen.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1297 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 04/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: KOZMA ZSUZSANNA.

Dirección: 9026 Győr, Hédervári utca 8.

Contacto: KOZMA ZSUZSANNA

Email: kozmazsuzsa25Reemplazar por una arrobagmail.com

Ver las 207 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.