Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Hungría > Directores de administración y servicios > Egyéb Gazdasági Tevékenységet Segítő Egység Vezetője (termelési és Kútmunkálati Vezető)

Egyéb gazdasági tevékenységet segítő egység vezetője (Termelési és kútmunkálati vezető)

Ofertas de trabajo en Hungría (Kozep-Magyarorszag) de Directores de administración y servicios

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes.

Vezetők : Igazgatási és gazdasági vezetők : Üzleti és igazgatási vezetők : Máshová nem sorolható üzleti és igazgatási vezetők

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) O&GD Central Kft.

Egyéb gazdasági tevékenységet segítő egység vezetője munkatársat keres budapest 02. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.07.01 - 2020.07.01, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: telefonon.

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Nem ismert, ;Speciális munkakörülmények:megtervezi, vezeti, koordinálja és ellenőrzi az ipari vállalat termelési tevékenységét, melynek célja bányászai tevékenység ellátása, Speciális követelmények:9-17 közötti munkaidő ,gépészmérnök szakirányon alkalmazott bölcsészet- és természettudományi alapszakos oklevél, olajmérmök szakirányon mesterszakos oklevél

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 291 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 29/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 750000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: O&GD Central Kft..

Dirección: 1024 Budapest 02. ker., Lövőház utca 39.

Contacto: Bíró Szilvia

Teléfono: (1) 212-5146.

Ver las 248 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.