Egyéb egyszerű építőipari foglalkozású (Betonfúró, -vágó)

Contrato de Peones de la construcción de edificios en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de la construcción de edificios.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati és építőipari foglalkozások : Magasépítő segédmunkások.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) BFV-Mészáros Építőipari és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Egyéb egyszerű építőipari foglalkozású munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.31 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet az alábbi elérhetőségeken: 20/9316-665, vagy mbetonfurvagReemplazar por una arrobat-online.hu.. További információ:BFV-Mészáros Kft. a megnőtt megrendelői igények miatt tovább bővítené az alkalmazotti létszámot. A cég betonfúrás ill. vágással foglalkozik főtevékenységként. Betonfúró, -vágó munkakörbe keresnek jogosítvánnyal rendelkező munkavállalót, elsősorban győriek és fiatalok jelentkezését várják. Építőipari végzettség előny de nem követelmény. Azonnali munkakezdés, hosszútávú munkalehetőség. A várható munkabér nettó ~220.000. - 270.000. Forint. Jelentkezni lehet az alábbi elérhetőségeken: 20/9316-665, vagy mbetonfurvagReemplazar por una arrobat-online.hu.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1028 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: BFV-Mészáros Építőipari és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9027 Győr, Munkás utca 24.

Contacto: Mészáros Tamás

Email: mbetonfurvagReemplazar por una arrobat-online.hu

Teléfono: (20) 9316-665.

Ver las 595 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de la construcción de edificios ofertadas.