Vacante en Hungría (Eszak-Alfold) de Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa)

Egyéb építési, Szerelési Foglalkozású

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Építőipari és hasonló foglalkozások, kivéve a villanyszerelőket : Épületszerkezet-szerelő és hasonló foglalkozások : Máshová nem sorolható épületszerkezet-szerelők és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) MAGYAR ÁLLAMVASUTAK RT. Egyéb építési, szerelési foglalkozású munkatársat keres mezőtúri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 1087 Budapest 08. ker., Könyves Kálmán körút 54-60., Személyesen: Mezőtúr Északi-összekötő Tóth László. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Kőműves;Géplakatos, ;Juttatások:VBKJ+Arcképes igazolvány, Speciális követelmények:Jososítvány előny, motoros fűkasza, kisgépkezelői igazolás előny

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Alföld.

Ver 552 ofertas de trabajo en "Eszak-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 161000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: MAGYAR ÁLLAMVASUTAK RT..

Dirección: 1087 Budapest 08. ker., Könyves Kálmán körút 54-60..

Contacto: Mihály László

Ver las 159 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.