Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Educadores para necesidades especiales > 4. Učitelj/ica Edukacijsko – Rehabilitacijskog Profila

Búsqueda en Croacia de Educadores para necesidades especiales

4. Učitelj/ica Edukacijsko – Rehabilitacijskog Profila

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Educadores para necesidades especiales.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Other teaching professionals › Special needs teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 105. i 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 1612., 86/12., 94/13. , 152/14., 7/17., 68/18., 98/19., 64/20., 151/22, 156/23.) te Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Centru za autizam, Centar za autizam, Dvorničićeva 6, objavljuje

NATJEČAJ

za radne odnose

4. Učitelj/ica edukacijsko – rehabilitacijskog profila voditeljica skupine u Ustrojbenoj jedinici osnovnog školovanja djece i mladih s autističnim poremećajem, puno radno vrijeme (40 sati tjedno), na neodređeno vrijeme, 1 izvršitelj/ica

Na natječaj se mogu ravnopravno javiti osobe oba spola, izrazi koji se koriste u ovom natječaju za osobe u muškom rodu, koriste se neutralno i odnose se na muške i ženske osobe.

Uvjeti pod točkama 1.- 4.:

Sukladno Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12., 94/13., 152/14., 7/17., 68/18., 98/19., 64/20 151/22, 155/23, 156/23.)

Uvjeti pod točkama 5. i 6.:

- završen diplomski sveučilišni studij ili stručni studij za odgajatelja

- studij za odgajatelja koji je stečena VŠS u skladu s ranijim propisima

- završen diplomski sveučilišni studij ili specijalistički studij za odgajatelja

- završen preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij

- završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički studij

- poželjna dodatna edukacija pružanja podrške osobama s ASD

Uvjeti pod točkom 7.:

- SSS tehničke struke te zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova s posebnim uvjetima rada

Uvjeti pod točkom 8.:

- NSS

Uz pisanu i vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj kandidati trebaju dostaviti:

1. zamolbu (navesti osobno ime, adresu stanovanja, broj mobitela, e-mail adresu, naziv radnog mjesta na koje se prijavljuje)

2. životopis

3. dokaz o stupnju i vrsti stručne spreme

4. dokaz o državljanstvu (preslika osobne iskaznice, putovnice ili domovnice),

5. potvrdu o evidentiranom radnom stažu, elektronički zapis ili potvrdu o podatcima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ne starije od 30 dana

6. uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, ne starije od 30 dana.

Priložene isprave dostavljaju se u neovjerenoj preslici uz obvezu izabranog kandidata da nakon izbora dostavi izvorne isprave ili ovjerene preslike.

Osoba koje se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 127/17., 98/19., i 84/21.), članku 48. stavku 1.-3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92., 77/92., 27/93., 58/93., 2/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03., 148/13 i 98/19.), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine 157/13., 152/14., 39/18. i 32/20.) dužna je u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja i ovisno o kategoriji u koju ulazi, sve potrebne dokaze (članak 103. stavak 1. Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva branitelja:

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju (članak 49. stavak 1. Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

S prijavljenim kandidatima koji udovoljavaju formalnim uvjetima natječaja i koji su dostavili potpunu i pravodobnu prijavu provest će se vrednovanje, provjera znanja i sposobnosti kandidata.

Najkasnije pet dana prije održavanja prethodne provjere znanja i sposobnosti odnosno vrednovanja kandidata, kandidati će ponaosob biti kontaktirani o mjestu i vremenu provođenja vrednovanja putem e-maila.

Rok za podnošenje prijava je 8 (osam) dana od dana objave natječaja na službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i službenoj stranici i oglasnoj ploči Centra za autizam (ako posljednji dan roka pada na državni blagdan ili u nedjelju ili u bilo koji drugi dan kada kad Centar za autizam ne radi, rok istječe protekom prvog idućeg radnog dana).

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta slati poštom preporučeno na adresu Centra: Centar za autizam, Ljevakovićeva 30a, 10 040 Zagreb, s naznakom „Za natječaj“

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Potpunom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obavješteni na službenim stranicama Centra sukladno članku 18. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Centru za autizam.

Natječaj je objavljen na službenoj stranici Centra za autizam i službenoj stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Podnošenjem prijave na natječaj kandidat/inja daje izričitu privolu Centru za autizam da može prikupljati i obrađivati osobne podatke kandidata iz natječajne dokumentacije u svrhu provedbe natječajnog postupka, sukladno odredbama Opće odredbe (EU) 2016/79 o zaštiti osobnih podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (Narodne novine 42/18.).

Natječaj vrijedi od 25. ožujka do 02. travnja 2024.godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: CENTAR ZA AUTIZAM.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ljevakovićeva 30a, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2478061.

Ver las 59 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Educadores para necesidades especiales ofertadas.