Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > terapeuta ocupacional > Delovni Terapevt - M/ž

DELOVNI TERAPEVT - M/Ž. Posavska. Eslovenia

Contratación en Eslovenia (Posavska) de terapeuta ocupacional

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud no clasificados bajo otros epígrafes › terapeuta ocupacional.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/strokovnjakinje, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

DELOVNI TERAPEVT, poskusno delo , Določen čas  oz. vrnitve delavke cc. 3 mesece ali več, polni delovni čas, 40, - UGOTAVLJANJE FUNKCIONALNIH IN PSIHOFIZIČNIH ZMOŽNOSTI STANOVALCEV IN PRIPRAVA INDIVIDUALNIH PROGRAMOV; -

IZVAJANJE DELOVNE TERAPIJE V PROCESU ZDRAVSTVENE NEGE IN PSIHIATRIČNE ZDRAVSTVENE NEGE; -

IZDELOVANJE PROGRAMA USPOSABLJANJA ZA POSAMEZNEGA STANOVALCA, OBLIKOVANJE NAVODIL, UVAJANJE  STANOVALCA V NOVO OKOLJE, SPREMLJANJE NAPREDKA; -

VODENJE TEMATSKIH SKUPIN; -

NAČRTOVANJE IN PRIPRAVA TER IZVAJANJE DELOVNO TERAPEVTSKIH STORITEV; -

IZVAJANJE, SPREMLJANJE IN ANALIZA UČINKOV FUNKCIONALNE IN ZAPOSLITVENE  IN REKREACIJSKE DELOVNE TERAPIJE; -

SOCIOTERAPIJA, SKUPINSKO DELO TERAPEVTSKE SKUPNOSTI; -

POMOČ PRI ORGANIZACIJI KULTURNIH IN DRUŽABNIH PRIREDITEV V DOMU; -

EVIDENTIRANJE IN DOKUMENTIRANJE STORITEV; -

DRUGA DELA, KI SO FIZIČNO IN PSIHIČNO OBREMENJUJOČA V OKVIRU SKUPINE ALI SAMOSTOJNO, KJER OBREMENITVE OBČASNO PRESEGAJO  DOVOLJENO RAVEN (BREME, POLOŽAJ TELESA, ENOSTRANSKI GIBI, GLOBOKI PREDKLONI, DVIGOVANJE IN NENARAVNE DRŽE); -

IZVAJA ŠE DRUGE NALOGE PO NAROČILU NADREJENEGA DELAVCA IN V SKLADU Z DELOVNIM PROGRAMOM; -

DELO POTEKA V DOMU UPOKOJENCEV BREŽICE.

, Obvezno: strokovni izpit, znanja s področja skupinske dinamike in vodenja, poznavanje kodeksa etike zdravstvenih delavcev, poznavanje kodeksa etičnih načel v socialnem varstvu, preizkus iz varstva pri delu in protipožarnega varstva, aktivno poznavanje dela z računalnikom-urejevalnik besedil, preglednice, tabele. Zaželjeno: znanje temeljnih postopkov oživljanja, znanja s področja skupinske dinamike in vodenja skupin,

znanje inštrumenta,

znanja iz gerontologije, psihiatrije.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Posavska.

Ver 104 ofertas de trabajo en "Posavska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: DOM UPOKOJENCEV IN OSKRBOVANCEV IMPOLJCA, Arto 13 , 8293 STUDENEC.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PLAZAR KLANJŠEK PETRA
Contact Phone: 07 81 61 405
Contact Email: kadrovska.sluzbaimpoljca.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE84252.

Ver las 46 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud no clasificados bajo otros epígrafes › terapeuta ocupacional ofertadas.