Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > responsable de salud y seguridad > Sanitarni Inženir I - M/ž

SANITARNI INŽENIR I - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Oferta de responsable de salud y seguridad en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental › responsable de salud y seguridad.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za okoljsko zdravstvo in higieno.

Descripción de la oferta de trabajo:

SANITARNI INŽENIR, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, IZVAJANJE DELA S PODROČJA DELOVANJA NIJZ – NAJZAHTEVNEJŠA DELA PRIPRAVA IN KONTROLA PODATKOV S PODROČJA DELOVANJA NIJZ IN KOMUNICIRANJE Z ZUNANJIMI SODELAVCI VZDRŽEVANJE IN AŽURIRANJE ZBIRK PODATKOV S PODROČJA DELOVANJA NIJZ – PRIPRAVA RAZLIČNIH ANALIZ IN POROČIL IZVAJANJE STROKOVNIH IN RAZVOJNIH NALOG Z DRUGIMI ZAPOSLENIMI SODELOVANJE PRI ORGANIZACIJI STROKOVNEGA DELA IN POSLOVANJA ODDELKA SKRBNIŠTVO NAD RAČUNALNIŠKO IN DRUGO OPREMO SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PROGRAMA DELA IZVAJANJE NALOG SKLADNO S PROGRAMOM DELA RAVNANJE PO VELJAVNIH NAVODILIH ZA DELO IN DRUGIH NOTRANJIH AKTIH NIJZ OPRAVLJANJE DRUGIH DEL PO NALOGU OZIROMA NAVODILIH NEPOSREDNO NADREJENIH., NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE RAZPISUJE 1 DELOVNO MESTO V LJUBLJANI.

DELO SE BO OPRAVLJALO V ZDRAVSTVENO PODATKOVNEM CENTRU (ZPC) NA ODDELKU ZA ZAGOTAVLJANJE PODATKOV.

NUDIMO ZANIMIVO IN RAZNOLIKO DELO Z MOŽNOSTJO STROKOVNEGA RAZVOJA.

DELOVNO RAZMERJE SE SKLEPA ZA DOLOČEN ČAS 12 MESECEV, S TRIMESEČNIM POSKUSNIM DELOM, Z MOŽNOSTJO DOLGOROČNEJŠEGA SODELOVANJA.

ZAHTEVANA IZOBRAZBA: DIPL.

SANITARNI INŽENIR Z OPRAVLJENIM STROKOVNIM IZPITOM ZA POKLIC SANITARNI INŽENIR IN NAJMANJ 2 LETI DELOVNIH IZKUŠENJ NA STOPNJI VII/1.

ZAŽELENE SO DELOVNE IZKUŠNJE Z OBDELAVO PODATKOV TER VESELJE DO DELA S PODATKI.

ZAŽELENO JE DOBRO ZNANJE ANGLEŠKEGA JEZIKA IN ZAHTEVNEJŠE ZNANJE RAČUNALNIŠKIH PROGRAMOV WORD IN EXCEL TER OSNOV SPSS.

KANDIDAT BO DELO OPRAVLJAL NA DELOVNEM MESTU SKRBNIKA ZBIRK PODATKOV ZA PODROČJA: POŠKODB PRI DELU, POKLICNIH BOLEZNI IN NASPLOH PODROČJE V POVEZAVI Z ZDRAVJEM AKTIVNE POPULACIJE.

DELO VKLJUČUJE SODELOVANJE Z EUROSTATOM (STATISTIČNI URAD EU) IN PRIPRAVO PODATKOV ZA MEDNARODNE ORGANIZACIJE TER PRIPRAVO PODATKOV ZA RAZLIČNE SLOVENSKE DELEŽNIKE IN PUBLIKACIJE TER DRUGE OBJAVE.

DELO VEČINOMA POTEKA V TIMU, ZATO JE KOMUNIKATIVNOST PREDNOST.

OD KANDIDATOV PRIČAKUJEMO ŠE SAMOSTOJNOST, ZANESLJIVOST, ODGOVORNOST IN ORGANIZIRANOST.

KANDIDATI MORAJO OB PRIJAVI PRILOŽITI POTRDILA O DOSEŽENI IZOBRAZBI TER STROKOVNEM IZPITU IN OBVEZNO PRIPISATI "ZA RAZPIS "SANITARNI INŽENIR I – ZPC"., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1234 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE, Trubarjeva cesta 2 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: VINDIŠ M.
Contact Phone: 01 2441 733
Contact Email: kadrovska.sluzbanijz.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF93233.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental › responsable de salud y seguridad ofertadas.