Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico > E047055 Radiološki Inženir Ii - M/ž

E047055 RADIOLOŠKI INŽENIR II - M/Ž. Eslovenia

Empleo en Eslovenia de Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Técnicos médicos y farmacéuticos : Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice in asistenti/asistentke v zdravstvu : Tehniki/tehnice v zdravstvu in farmaciji : Tehniki/tehnice za opremo za medicinsko slikanje in terapevtsko opremo

Descripción de la oferta de trabajo:

RADIOLOŠKI INŽENIR, poskusno delo 4 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, NAČRTOVANJE, OPTIMIZACIJA IN IZVAJANJE OSNOVNIH, ZAHTEVNIH IN SPECIALNIH DIAGNOSTIČNIH IN TERAPEVTSKIH POSEGOV V DIAGNOSTIČNI IN INTERVENTNI RADIOLOGIJI, RADIOTERAPIJI IN NUKLEARNI MEDICINI.

IZMENE, DEŽURSTVO, STALNA PRIPRAVLJENOST…OBRAVNAVA URGENTNIH STANJ, IZVAJANJE DIAGNOSTIČNIH POSEGOV, DELOV OBMOČJU KONTROLIRANEGA IONIZIRAJOČEGA SEVANJA, OSKRBA PACIENTA PRED IN PO POSEGU, OPERATIVNO DELO NA PODROČJU RTG SLIKANJA, USPOSABLJANJE ZA OPERATIVNO DELO RADIOLOŠKEGA INŽENIRJA ZA PODROČJE KORONOGRAFIJ., Urnik dela: polni delovni čas, 36h/teden.

Strokovni izpit, veljaven izpit iz varstva pred IOS,.

Kandidati naj posredujejo življenjepis s spremnim pismom in dokazili (izobrazba, strokovni izpit ipd.) po navadni ali e-pošti.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA IZOLA OSPEDALE GENERALE ISOLA, POLJE 40 , 6310 IZOLA - ISOLA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KADROVSKE IN SOC. ZADEVE ENOTA ZA
Contact Phone: 05 66 06 893
Contact Email: kadrovskasb-izola.si

Identificador de la vacante:NR22248.

Ver las 87 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Técnicos médicos y farmacéuticos : Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico ofertadas.