Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico > E047055 Radiološki Inženir Ii - M/ž

E047055 RADIOLOŠKI INŽENIR II - M/Ž. Eslovenia

Trabajo en Eslovenia de Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Técnicos médicos y farmacéuticos : Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice in asistenti/asistentke v zdravstvu : Tehniki/tehnice v zdravstvu in farmaciji : Tehniki/tehnice za opremo za medicinsko slikanje in terapevtsko opremo

Descripción de la oferta de trabajo:

OPERATER MEDICINSKIH NAPRAV, poskusno delo , Določen čas  oz. vrnitve javnega uslužbenca na delo, polni delovni čas, 40, - IZVAJANJE OSNOVNIH IN SPECIALNIH DIAGNOSTIČNIH PREISKAV V RADIOLOGIJI V SKLADU Z DOBRO RADIOLOŠKO PRAKSO, DELO V TIMIH

- PRIPRAVA PACIENTA NA RADIOLOŠKO PREISKAVO, SPREMLJANJE NJEGOVEGA STANJA MED PREISKAVO, USTREZNO UKREPANJE V PRIMERU NUJNE INTERVENCIJE UREJANJE IN VZDRŽEVANJE DELOVNE DOKUMENTACIJE

- IZVAJANJE DELOVNIH PROTOKOLOV V SKLADU Z DOBRO RADIOLOŠKO PRAKSO TER ZAGOTAVLJANJE KAKOVOSTI NA PODROČJU KLASIČNE RADIOLOGIJE

- IZVAJANJE UKREPOV IZ VARSTVA PRI DELU NA PODROČJU RADIOLOGIJE S POSEBNIM POUDARKOM NA VARSTVU PRED IONIZIRAJOČIMI SEVANJI V SKLADU Z ZVISJV

- SKRB ZA PRAVILNO DELOVANJE RADIOLOŠKE OPREME, SODELOVANJE PRI OSNOVNI PEDAGOŠKI DEJAVNOSTI NA DELOVNEM PODROČJU

- STROKOVNA USPOSOBLJENOST ZA ROKOVANJE Z DIAGNOSTIČNIMI APARATI NA DELOVNEM MESTU

- POZNAVANJE PROGRAMSKIH ORODIJ PRI RADIOLOŠKIH APLIKACIJAH NA DELOVNEM PODROČJU IN OSNOVNIH PROGRAMSKIH ORODIJ ZA PISARNIŠKO DELO

- SPOSOBNOST OPRAVLJANJA DELA Z PACIENTI, POŠKODOVANCI ALI VAROVANCI S POSEBNIMI POTREBAMI ALI OMEJITVAMI, DELO Z OTROKI

- USPOSOBLJENOST ZA DELO NA DVEH ALI VEČ RTG APARATIH, STROKOVNI IZPIT, STROKOVNI IZPIT IZ VARSTVA PRED SEVANJI. VLOGI JE POTREBNO PRILOŽITI DOKAZILA O IZPOLNJEVANJU POGOJEV.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: ZDRAVSTVENI DOM LJUBLJANA, METELKOVA ULICA 9, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . .
Contact Phone: 01 300 39 05
Contact Email: kadrovska.sluzbazd-lj.si

Identificador de la vacante:NZ53328.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Técnicos médicos y farmacéuticos : Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico ofertadas.