Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Profesionales de enfermería > E037029 Dipl.medicinska Sestra V Urgentni Dejavnosti - M/ž

Trabajar de Profesionales de enfermería en Eslovenia

E037029 Dipl.medicinska Sestra V Urgentni Dejavnosti - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego in babištvo : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENIK (VISOKO ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, -IZVAJANJE ZDRAVSTVENE NEGE V SKLADU S STROKOVNO USPOSOBLJENOSTJO V URGENTNI SLUŽBI (SNMP),

-VODENJE NEGOVALNEGA TIMA IN SODELOVANJE V ZDRAVSTVENEM TIMU PRI IZVAJANJU OSNOVNE ZDRAVSTVENE DEJAVNOSTI,

-UPRAVLJANJE Z ZDRAVSTVENO DOKUMENTACIJO,

-NADZOR NAD DELOVANJEM MEDICINSKIH PRIPOMOČKOV IN APARATUR,

-IZVAJANJE AKTIVNOSTI ZA PREPREČEVANJE OKUŽB POVEZANIH Z ZDRAVSTVOM V SKLADU S PROGRAMOM PREPREČEVANJA IN OBVLADOVANJA OKUŽB POVEZANIH Z ZDRAVSTVOM,

-DRUGE NALOGE IN OPRAVILA POVEZANA Z DELOM IN PO NALOGU NADREJENEGA. , VELJAVNA LICENCA ZA SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DELA V DEJ. ZDR. IN BABIŠKE NEGE, VOZNIŠKI IZPIT B KATEGORIJE, ZAŽELJEN TEČAJ MANCHESTER TRIAŽNEGA SISTEMA.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: ZDRAVSTVENI DOM LJUBLJANA, METELKOVA ULICA 9, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: - -
Contact Email: kadrovska.sluzbazd-lj.si

Identificador de la vacante:NP05722.

Ver las 1,081 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería ofertadas.