Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > columnista > Dziennikarz

Dziennikarz. Makroregion województwo mazowieckie. Polonia

Contrato en Polonia (Makroregion województwo mazowieckie) de columnista

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Autores, periodistas y lingüistas › Periodistas › periodista › columnista.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Prawnicy, specjaliści nauk społecznych i specjaliści w dziedzinie kultury › Literaci, dziennikarze i lingwiści › Dziennikarze.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: redakcja tekstów prasowych, kontakt z wydawnictwami, telekonferencje

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- pozostałe: oferta w ramach prac interwencyjnych, dostępna dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Żurominie, poziom wykształcenia - minimum podstawowe

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Lidzbarska 27a

Żuromin 09300

- wymagane dokumenty: skierowanie do pracy

- języki aplikowania: polski

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 458 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Powiatowy Urząd Pracy.

Marzena Szczepankowska, tel.: 236573163 w. 33, email: szczepankowskapupzuromin.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1323StPr/24/0103.