Dyspozytor radiotaxi. Małopolskie. Polonia

Empleo de Empleados de servicios de transporte en Polonia (Małopolskie)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de servicios de transporte.
Pracownicy biurowi : Pracownicy do spraw finansowo-statystycznych i ewidencji materiałów : Pracownicy spraw ewidencji materiałowej i transportu : Pracownicy pomocniczy do spraw transportu.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Przyjmuje zlecenia telefoniczne i internetowe od klientów na transport pasażerów; wysyła zlecenia do kierowców za pomocą różnych kanałów komunikacji; kontaktuje się z klientami i kierowcami; monitoruje pracę kierowców. Zadania zawodowe: obsługiwanie klientów składających zlecenia telefoniczne i internetowe na transport pasażerów, w tym m.in. odbieranie połączeń, wprowadzanie zleceń do systemu, sprawdzanie dostępności i czasu dotarcia kierowcy do miejsca wskazanego przez klienta oraz rozpatrywanie reklamacji dotyczących zleceń; wysyłanie przyjętych zleceń do kierowców za pomocą oprogramowania komputerowego wspierającego pracę dyspozytora; obsługiwanie podstawowych urządzeń biurowych, w tym komputera i telefonu; przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie przepisów prawa dotyczących ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska. Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne - pozostałe: dobra dykcja Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31752 - wymagane dokumenty: C.V - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Małopolskie.

Ver 349 ofertas de trabajo en "Małopolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 14/01/2018.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2100.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
Tomasz Kusior, tel.: 126868100, email: kusiorReemplazar por una arrobagupkrakow.pl

Ver las 205 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de servicios de transporte ofertadas.