Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Matemáticos, actuarios y estadísticos > Dwh Specijalist/ica - Poslovni/a Analitičar/ka

Contrato en Croacia de Matemáticos, actuarios y estadísticos

Dwh Specijalist/ica - Poslovni/a Analitičar/ka

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Matemáticos, actuarios y estadísticos : Matemáticos, actuarios y estadísticos.

Professionals : Science and engineering professionals : Mathematicians, actuaries and statisticians : Mathematicians, actuaries and statisticians

Descripción de la oferta de trabajo:

Od Vas očekujemo:

• VSS/magistar struke (FER, FOI ili PMF)

• imate 2 godine radnog iskustva na poslovima dizajna, implementacije i održavanja DWH sustava (poželjno iskustvo u maloprodaji, ali nije uvjet)

• znanje o arhitekturi DWH i BI sustava te SQL-a i ETL alata

• iskustvo u nadzoru, dizajnu i upravljanju ETL procesom te poznavanje ERP sustava

• znanje i iskustvo u definiranju tehničkih potreba i podatkovnih struktura u DWH sustavu te optimiziranje i održavanje DWH sustava kako bi se osigurale željene performanse i nivo usluge

• iskustvo u izradi funkcionalnih specifikacija aplikativnih rješenja, kontroli kvalitete i testiranju funkcionalnosti aplikativnih rješenja

• komunikativnost i sklonost timskom radu

• aktivno korištenje engleskog jezika

Kako će izgledati Vaš posao?

• definirat ćete tehničke potrebe i podatkovne strukture u DWH sustavu

• nadzirat ćete, dizajnirati i upravljati ETL procesom optimiziranja i održavanja DWH sustava kako bi se osigurale željene performanse i nivo usluge

• sudjelovat ćete na projektima i koordinaciji dijelova internih projekata koji se odnose na DWH sustav

• radit ćete s poslovnim korisnicima na analizi poslovnih potreba

• izrađivat ćete izvještaje iz DWH sustava i radit ćete s BI alatima

• sudjelovat ćete u predlaganju poboljšanja u organizaciji i procesima kompanije

Kod nas će Vam se svidjeti jer:

Osiguravamo strukturirano uhodavanje u posao. Nama je važno da ste zadovoljni i da imate priliku razvijati se. Potičemo profesionalnu i ugodnu radnu atmosferu. Stavljamo kvalitetnu suradnju, dijeljenje znanja i spremnost na pomoć kolegama na prvo mjesto. Više o pogodnostima pogledajte na: karijere.pevex.hr/#pogodnosti

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Empleador: PEVEX d.d..

Ver las 42 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Matemáticos, actuarios y estadísticos : Matemáticos, actuarios y estadísticos ofertadas.