Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Conductores de automóviles, taxis y camionetas > 1. Domar/ložač/vozač Na Određeno, Puno Radno Vrijeme Uz Probni Rad Od Dva Mjeseca - 1 Izvršitelj

Oferta de empleo de Conductores de automóviles, taxis y camionetas en Croacia

1. Domar/ložač/vozač Na Određeno, Puno Radno Vrijeme Uz Probni Rad Od Dva Mjeseca - 1 Izvršitelj

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas.

Traducción de la profesión: Plant and machine operators and assemblers › Drivers and mobile plant operators › Car, van and motorcycle drivers › Car, taxi and van drivers.

Descripción de la oferta de trabajo:

N A T J E Č A J

za popunu radnih mjesta

  1. DOMAR/LOŽAČ/VOZAČ na određeno, puno radno vrijeme uz probni rad od dva mjeseca - 1 izvršitelj

UVJETI: Opći uvjeti prema Zakonu o radu i posebni uvjeti prema članku 24. Pravilnika o poslovima upravljanja i rukovanja energetskim postrojenjima i uređajima (Narodne novine broj 88/14 i 20/15) i članku 5. i 8. Zakona o prijevozu u cestovnom prometu (Narodne novine broj 41/18., 98/19., 30/21., 89/21. i 114/22) te članku 24. Pravilnika o radu Osnovne Škole Ivane Brlić – Mažuranić Ogulin od 19. lipnja 2023. godine

OPIS POSLOVA: Prema članku 6. Pravilnika o djelokrugu rada tajnika te administrativno-tehničkim i pomoćnim poslovima koji se obavljaju u osnovnoj školi (Narodne novine broj 40/14).

Uz vlastoručno potpisanu prijavu u neovjerenoj preslici potrebno je priložiti

  • životopis
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • dokaz o državljanstvu
  • elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
  • uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona s naznakom roka izdavanja, (koje nije starije od dana objave natječaja)
  • dokaz o položenom stručnom ispitu za rukovatelja centralnog grijanja
  • preslika vozačke dozvale i/ili drugi dokaz o ispunjavanju uvjeta iz Zakona o prijevozu u cestovnom prometu

    Nepravodobne i nepotpune molbe neće se razmatrati.

    Na natječaj se ravnopravno mogu javiti osobe oba spola. Izrazi koji se koriste u natječaju, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose se jednako na muške i na ženske osobe.

    U radni odnos ne može biti primljena osoba za čiji prijam postoje zapreke za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

    Pravo prednosti prilikom zapošljavanja moguće je ostvariti prema čl. 102. Zakona o hrvatskih braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, čl. 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata, čl. 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata i čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom.

    Kandidat/kinja koji/a ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema navedenim propisima dužan/a se je u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve druge zakonom propisane dokumente/dokaze (rješenja, potvrde i drugo u propisanom obliku) kojima se dokazuje ostvarivanje tog prava te ostvaruje tu prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

    Popis potrebnih dokaza radi ostvarivanja prava prednosti prilikom zapošljavanju prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji dostupni su na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

    Popis potrebnih dokaza radi ostvarivanja prava prednosti prilikom zapošljavanju prema Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata dostupni su na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

    Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata prijavljenih na natječaj (u nastavku teksta: Povjerenstvo) imenuje ravnateljica Osnovne škole Ivane Brlić – Mažuranić Ogulin.

    Povjerenstvo će termin, mjesto i način održavanja procjene objaviti na web stranici Osnovne škole Ivane Brlić – Mažuranić Ogulin http://os-ibmazuranic-ogulin.skole.hr/natje_aji pod rubrikom NATJEČAJI.

    Kandidati koji su dostavili pravodobne i potpune prijave dužni su pristupiti procjeni odnosno testiranju prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Ivane Brlić – Mažuranić Ogulin http://os-ibmazuranic-ogulin.skole.hr/akti. Kandidati koji se ne pojave na procjeni, smatrat će se da su odustali od prijave na natječaj.

    Budući se natječajna dokumentacija dostavlja u neovjerenoj preslici, ista se neće vraćati. Prije sklapanja ugovora o radu odabrani/a kandidat/kinja dužan/na je sve navedene priloge odnosno isprave dostaviti u izvorniku ili u ovjerenoj preslici.

    Prijavom na Natječaj kandidati su suglasni da Osnovna škola Ivane Brlić – Mažuranić Ogulin može prikupljati, koristiti i obrađivati njihove osobne podatke isključivo u svrhu provedbe Natječajnog postupka sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i vijeća od 27. travnja 2016. godine o zaštiti pojedinaca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka te o stavljanju izvan snage Direktive 95/46/EZ (Opća uredba o zaštiti podataka) i odredbama Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka (Narodne novine broj 42/18).

    ROK za dostavu: 8 dana od dana objave (5.4.2024. – 15.4.2024.)

    O rezultatima natječaja kandidati će biti izviješteni u zakonskom roku.

    Prijave s naznakom za koje radno mjesto se kandidat/kinja prijavljuje slati e mailom na adresu uredos-ibmazuranic-ogulin.skole.hr ili poštom na adresu: Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Ogulin, Ulica Josipa bana Jelačića 1, 47300 Ogulin s naznakom «za natječaj» ili osobno u Tajništvu Škole u zatvorenoj omotnici.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ OGULIN.

Instrucciones para solicitar:

Email: uredos-ibmazuranic-ogulin.skole.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2484824.

Ver las 44 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas ofertadas.