Od doradcy zawodowego stażysty do doradcy zawodowego

Oferta de empleo en Polonia (Pomorskie) de Especialistas en políticas y servicios de personal

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines.
Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw administracyjnych : Specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: 1. Świadczenie wyspecjalizowanych usług w zakresie poradnictwa zawodowego w formie indywidualnej i grupowej. Realizacja zadań w zakresie wdrazania regionalnego systemu poradnictwa zawodowego. Opracowywanie i upowszechnianie informacji zawodowych. Prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości oraz archiwizacja dokumentacji poradnictwa zawodowego. Współpraca z innymi wydziałami urzędu. Praca przy komputerze - co najmniej połowę dobowego wymiaru czasu pracy. Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - pozostałe: wykształcenie wyższe; osoba nie skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub skarbowe, nieposzlakowana opinia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych; obywatelstwo polskie lub jednego z członków UE + znajomość jęz. polskiego potwierdzona odpowiednim dokumentem. Wymagania dodatkowe: wykszt. wyższe psychologiczne, studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego, doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy zawodowego, prowadzeniu konsultacji indywidualnych w zakresie poradnictwa zawodowego oraz zajęć grupowych; dobra znajomość jęz. angielskiego. Składanie ofert na adres: Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku 80-824 Gdańsk, ul. Podwale Przedmiejskie 30 z dopiskiem: Oferta Pracy Nr 13/17 w terminie do dnia 17.11.2017 r. do godz. 15:30. Tel.: Wydział Zarządzania Zasobami Ludzkimi: (58) 32-64-876. Miejsce pracy: Gdańsk. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: 1. List motywacyjny oraz informacje (CV), o których mowa w art. 22 1 ustawy z dnia 26czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2016 poz. 1666 ze zm.). 2. Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i staż pracy. 3. Kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach. 4. Oświadczenie o niekaralności, posiadanym obywatelstwie (w przypadku osoby będącej obywatelem państwa Unii Europejskiej lub innego państwa, której na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wsp

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 332 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 30/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 2000.0 PLN mínimo y 2000.0 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Gdańsk Wojewódzki Urząd Pracy

Empresa: Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku.

Dirección: Podwale Przedmiejskie 30, 80-824 Gdańsk, Polska.

Contacto: Gdańsk Wojewódzki Urząd Pracy

Teléfono: 3264876.

Fax: 301-58-71.

Ver las 333 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines ofertadas.