Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > comercial de compañías eléctricas de energías renovables > Handlowiec/specjalista Ds. Realizacji

Contratación de comercial de compañías eléctricas de energías renovables en Lubelskie (Polonia)

Handlowiec/specjalista Ds. Realizacji

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial › comercial de compañías eléctricas de energías renovables.

Traducción de la profesión: Technicy i inny średni personel › Średni personel w zakresie biznesu i administracji › Agenci i brokerzy do spraw sprzedaży i zakupów › Przedstawiciele handlowi.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: -przygotowanie kosztorysów, wycena oferty, projektów, instrukcji montażu urządzeń reklamowych

-aktywne i skuteczne poszukiwanie klientów zainteresowanych usługami reklamowymi

-doradzanie klientom w zakresie identyfikacji wizualnej, doboru i montażu urządzeń reklamowych

-opracowywanie planu produkcji urządzeń reklamowych (analiza zapotrzebowania na materiały niezbędne do produkcji reklam, monitorowanie stanu magazynowego)

-nadzór i rozliczanie wykonanych prac

-raportowanie

-śledzenie trendów

-nadzór nad współpracą z podwykonawcami, dostawcami

-optymalizacja kosztów wytwarzania produktów

Wymagania:

- wykształcenie: średnie zawodowe, typ: techniczne - konieczne

- uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B - konieczne

- umiejętności: Obsługa programów pakietu MS OFFICE - konieczne; dobra organizacja pracy - konieczne; Obsługa komputera - konieczne

- języki obce: angielski - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - konieczne

- inne zawody: Przedstawiciel handlowy - konieczne

- pozostałe: umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych; umiejętność zasad tworzenia rysunku technicznego, dyspozycyjność,  samodzielność, elastyczność, umiejętność zarządzania projektami, doświadczenie w tworzeniu budżetów, zarządzanie nimi, myślenie biznesowe

Dodatkowe umiejętnosci: uprawnienia budowlane, znajomość materiałów do produkcji urządzeń reklamowych, znajomość w zakresie budowy konstrukcji stalowych, znajomosć rysunku reklam

mile widziane doświadczenie w projektowaniu lub nadzorze nad produkcją konstrukcji reklamowych (tablice billboardowe, kasetony, litery kasetonowe),

-znajomość programów COREL oraz AutoCAD

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV na adres mailowy:

rekrutacjamaik.pl

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubelskie.

Ver 180 ofertas de trabajo en "Lubelskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: MAIK AGENCJA REKLAMOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA.

Instrucciones para solicitar:

Tomasz Szmit, tel.: 668 368 421, email: rekrutacjamaik.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1802StPr/24/0971.

Ver las 16 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial › comercial de compañías eléctricas de energías renovables ofertadas.