Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > ayudante de marketing > Manager Ds. Sprzedaży I Marketingu W Galerii Handlowej

Manager ds. Sprzedaży i Marketingu w Galerii Handlowej

Oferta de trabajo de ayudante de marketing en Makroregion województwo mazowieckie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización › especialista en mercadotecnia › ayudante de marketing.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania › Specjaliści do spraw sprzedaży, marketingu i public relations › Specjaliści do spraw reklamy i marketingu.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Nadzór nad pracą podległego personelu, planowanie i kontrola poszczególnych działań marketingowych jak badania rynku, ustalanie poziomu cen produktów, ustalanie najkorzystniejszych kanałów dystrybucji, ustalanie celów promocyjnych, nadzór nad współpracą z firmami zewnętrznymi (agencjami reklamowymi, drukarniami, itd.). Nadzór nad działaniami PR, opracowywanie strategii sprzedaży w tym m.in. ustalanie celów działu handlowego, ustalanie budżetów sprzedaży, kontrola wszelkich działań handlowych firmy. Praca na terenie Siedlce - Białystok.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- pozostałe: kilkuletnie doświadczenie na menedżerskim stanowisku w dziale sprzedaży lub marketingu, doskonała znajomość rynku i specyfiki branży, praktyczna znajomość zagadnień związanych z tworzeniem i wdrażaniem strategii marketingowej, zdolności handlowe, inicjatywa, przedsiębiorczość

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV - Państwa dokumenty aplikacyjne mogą byc wykorzystane  w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zawarcie w treści dokumentów aplikacyjnych zgody o treści wskazanej poniżej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Hass Sp. z o.o.  przez okres najbliższych 9 miesięcy.

Jeżeli Państwa dokumenty aplikacyjne zawierają szczególne kategorie danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust.1  RODO m.in. o stanie zdrowia prosimy o zawarcie w  treści dokumentów aplikacyjnych zgody o treści wskazane poniżej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO zawartych w dokumentach aplikacyjnych

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 478 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: HASS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Monika Jastrzębska, tel.: 508 187 312

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1380StPr/24/0568.

Ver las 24 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización › especialista en mercadotecnia › ayudante de marketing ofertadas.