Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Vendedores > Doradca Klienta

Doradca klienta. Polonia

Ofertas de trabajo en Polonia de Vendedores

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Otros vendedores › Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Pracownicy usług i sprzedawcy › Sprzedawcy › Inni sprzedawcy › Sprzedawcy gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków:  Co dokładnie będzie należeć do zakresu Twoich obowiązków?

- śledzenie najświeższych nowinek ze świata współczesnej technologii, a następnie dzielenie się wiedzą o nich z Klientami

- zdobywanie doświadczenia w najpotężniejszej współcześnie dziedzinie - w handlu, dzięki szkoleniom i codziennej pracy w sklepie

- obsługa Klientów oraz pomoc w doborze najlepszego dla nich sprzętu  takiego, który sprawi, że poczują się komfortowo nawet podczas rutynowych, codziennych czynności

- aktywna sprzedaż oraz realizacja założonych planów sprzedażowych, która przekłada się na wysokość Twojej premii

- jako członka zespołu - budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- pozostałe: Jeśli:  jesteś pasjonatem elektroniki, chętnym poznawania coraz to nowszych technologii, wyzwania działają na Ciebie motywująco i dążysz do ich realizacji, praca z ludźmi to Twój żywioł, a kontakt z Klientem nakręca Cię do działania, jesteś zmotywowany, nie umiesz usiedzieć w jednym miejscu i zarażasz swoim pozytywnym podejściem innych :)Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV

Prosimy o dołączenie klauzuli: Niniejszym udzielam zgody NEONET S.A. na przetwarzanie moich danych osobowych, znajdujących się w dokumentach aplikacyjnych, w celach związanych z rekrutacją zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a) RODO. Oświadczam, że otrzymałem informacje, o których mowa w art. 13 RODO (obowiązek informacyjny administratora danych). - języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: NEONET S.A..

Instrucciones para solicitar:

email: lubawaneonet.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Julio de 2021, y con identificador de la vacante:1552StPr/21/1302.

Ver las 46 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Otros vendedores › Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.